"Rozhodla jsem se využít služby Marty pro svůj srdcový, osobní projekt motivačních kartiček, na kterém mi velmi záleželo. Důkladně jsem hledala, až jsem našla.
Marta velice rychle nasála mou, poměrně jasnou, představu a dokázala ji dokonale zrealizovat.
Navíc reagovala velice rychle a vždy dodržela domluvené termíny. Jako bonus, což bohužel není na trhu běžné, přidala praktické informace ohledně možnosti tisku, vhodných papírů a doporučila cenově přijatelnou (efektivní) variantu.
Toto jsem rovněž velmi uvítala. Se službami Marty jsem 100 % spokojená a do budoucna se na ni budu jistě znovu obracet."

Ivana Štěrbová, Kouč a Kariérní poradce www.prostorprodialog.cz

"Milá paní Marto. Děkujeme Vám za vytvoření dvou krásných letáků pro akce našeho neziskového spolku Business & Professional Women.
Nejenže Vaše práce byla dodána včas a zpracována podle našich představ, líbily se nám i Vaše postřehy na zlepšení původního návrhu. Pokud budete mít časový prostor, budeme s Vámi velmi rádi spolupracovat i nadále. Se srdečným pozdravem,"

 Helena Dreiseitlová, Projektová Manažerka BPWP, www.bpwcr.cz

"Marta pro mne navrhla LOGO a vizitky. Neberu za samozřejmost, když člověk vlastní práci udělá včas a bez napomenuti. Cením také na Martě, její spolehlivost a komunikativnost. Ale nejvíce mne potěšilo to, že zdánlivě obyčejnou vizitkou (která doopravdy není obyčejná, a reprezentuje Vás v očích vašich zákazníku) přesně vystihla moji povahu, moji podstatu. Teď jsem hrdě rozdávám a ukazuji vizitku a logo a říkám, kdo to pro mě udělal. Proto Martu Hilgert srdečně doporučuji všem!"

Zoja Demjanenko, finanční poradce